mobile-menu-btn

Korony

Nowy uśmiech, nowe życie, nowa ja!

Wspaniały uśmiech to marzenie wielu z Nas. Natura nie zawsze obdarowuje nas idealnymi zębami. Chociaż wizyta u stomatologa nie należy do najprzyjemniejszych wierzymy, że jeżeli chcecie poprawić swój uśmiech i macie odrobinę determinacji jesteśmy Wam w stanie pomóc. Korony to uzupełnienia, które zakłada się na oszlifowane zęby. To znaczy, że musimy je z każdej strony opiłować o ok. 1mm. Wielu pacjentów boi się zniszczenia takich zębów. W praktyce, w przypadku prawidłowo prowadzonego leczenia szansa na ewentualne „zniszczenie” zęba jest bardzo niewielka, a dobrze dopasowana korona idealnie zabezpiecza oszlifowane zęby. Trwałość takich uzupełnień zależy miedzy innymi od precyzji pracy dlatego nasze korony wykonywane są komputerową techniką CAD/CAM. Ponieważ stawiamy sobie wysokie wymagania estetyczne wykonywane przez nas prace są bezmetalowe. To znaczy, że w ich produkcji wykorzystujemy biokompatybilny cyrkon, który w jamie ustnej nie powoduje powstania alergii, zaburzenia smaku czy przebarwienia dziąseł tak jak to się dzieje w przypadku konwencjonalnych koron na podbudowie metalowej.

Nasz zespół specjalizuje się w estetycznych rekonstrukcjach uśmiechu. W dziale nasze prace możesz zobaczyć efekty naszej pracy. Każdy przypadek jest przez nas indywidualnie traktowany. Możecie być pewni, że poświecimy Wam tyle czasu ile jest niezbędne do tego, żebyście opuścili naszą klinikę zadowoleni. Możecie być pewni, że zanim oszlifujemy nawet pojedynczy ząb razem z Wami zastanowimy się czy jest to najlepsze rozwiązanie i czy nie można wykonać czegoś innego, lepszego.

Chociaż wizyta u stomatologa to nie powód do śmiechu dołożymy wszelkich starań żebyście przynajmniej wychodząc z naszego gabinetu śmiali się Waszym wymarzonym UŚMIECHEM.