mobile-menu-btn

Usługi

Zdefiniuj swój uśmiech

Naszą ofertę kierujemy do grupy pacjentów o wysokich potrzebach estetycznych, którzy kładą nacisk na piękny uśmiech i trwały efekt leczenia. Tworzymy profesjonalną i przyjemną atmosferę leczenia. W każdym przypadku oferujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta, a wszystkie prace wykonujemy we własnym laboratorium. Każda praca jest indywidualnie konsultowana a pacjenci mają zawsze możliwość jej oceny przed ostatecznym oddaniem.

Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, kreowaniu nowego uśmiechu, tworzeniu nowych osobowości. W naszym Studio oferujemy pełny zakres leczenia stomatologicznego.

Zobaczcie co możemy dla Was zrobić!

Licówki

Licówki

Korony

Korony

Endodoncja

Endodoncja

Chirurgia

Chirurgia

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Implanty

Implanty

Licówki
Licówki

Minimum szlifowania, maksimum efektu.

Zmianę kształtu i koloru zębów można osiągnąć różnymi sposobami. Jeżeli zabiegi wybielania lub leczenie ortodontyczne nie spełnią Waszych oczekiwań proponujemy możliwość wykonanie licówek porcelanowych. Licówki to uzupełnienia, które w prosty sposób potrafią zmienić zarówno kształt jak i kolor zębów. Efekty kosmetyczne leczenia licówkami są bardzo efektowne. Jednak należy pamiętać, że zastosowanie licówek nie zawsze będzie u Was wskazane. Po wizycie w naszym Studio poznacie wszystkie zalety tego typu leczenia, ale również jego wady. Zależy nam przede wszystkim na Waszym zadowoleniu. Chociaż nie możemy dać Wam dożywotniej gwarancji na wykonane prace, zapewniamy, że całe leczenie zaplanujemy w sposób, który umożliwi nam zachowanie Waszego uśmiechu przez długie, długie lata. Chętnie ujrzymy Wasz uśmiech po latach, na wizycie kontrolnej…

Korony
Korony

Nowy uśmiech, nowe życie, nowa ja!

Wspaniały uśmiech to marzenie wielu z Nas. Natura nie zawsze obdarowuje nas idealnymi zębami. Chociaż wizyta u stomatologa nie należy do najprzyjemniejszych wierzymy, że jeżeli chcecie poprawić swój uśmiech i macie odrobinę determinacji jesteśmy Wam w stanie pomóc. Korony to uzupełnienia, które zakłada się na oszlifowane zęby. To znaczy, że musimy je z każdej strony opiłować o ok. 1mm. Wielu pacjentów boi się zniszczenia takich zębów. W praktyce, w przypadku prawidłowo prowadzonego leczenia szansa na ewentualne „zniszczenie” zęba jest bardzo niewielka, a dobrze dopasowana korona idealnie zabezpiecza oszlifowane zęby. Trwałość takich uzupełnień zależy miedzy innymi od precyzji pracy dlatego nasze korony wykonywane są komputerową techniką CAD/CAM. Ponieważ stawiamy sobie wysokie wymagania estetyczne wykonywane przez nas prace są bezmetalowe. To znaczy, że w ich produkcji wykorzystujemy biokompatybilny cyrkon, który w jamie ustnej nie powoduje powstania alergii, zaburzenia smaku czy przebarwienia dziąseł tak jak to się dzieje w przypadku konwencjonalnych koron na podbudowie metalowej.

Nasz zespół specjalizuje się w estetycznych rekonstrukcjach uśmiechu. W dziale nasze prace możesz zobaczyć efekty naszej pracy. Każdy przypadek jest przez nas indywidualnie traktowany. Możecie być pewni, że poświecimy Wam tyle czasu ile jest niezbędne do tego, żebyście opuścili naszą klinikę zadowoleni. Możecie być pewni, że zanim oszlifujemy nawet pojedynczy ząb razem z Wami zastanowimy się czy jest to najlepsze rozwiązanie i czy nie można wykonać czegoś innego, lepszego.

Chociaż wizyta u stomatologa to nie powód do śmiechu dołożymy wszelkich starań żebyście przynajmniej wychodząc z naszego gabinetu śmiali się Waszym wymarzonym UŚMIECHEM.

Endodoncja
Endodoncja

Leczenie kanałowe czyli......

Leczenie kanałowe to leczenie korzeni zębów. Czasami zapominamy o wizytach u stomatologa i dopiero silny ból przypomina nam o tej nielubianej konieczności. Ból zęba nie zawsze jest wskazaniem do jego usunięcia. Tak samo jak nie każdy zniszczony ząb trzeba wyrywać. Dzisiejsza endodoncja pozwala leczyć te „proste” przypadki, ale również te „beznadziejne”. Dobrze przeleczony korzeń zęba to najlepszy implant jaki dała nam natura. W naszej klinice leczymy wszystkie zęby z wykorzystaniem mikroskopu, a kanały wypełniamy najlepszymi dostępnymi materiałami. Chcemy żebyście mogli spać spokojnie, żeby w nocy nie budził Was ból, no chyba że głowy po imieninach „u cioci”…

Leczenie kanałowe to często skomplikowane leczenie składające się z kilku wizyt, wymagające cierpliwości. Dobrze przeleczony ząb to gwarancja wielu lat „spokoju”.

Warto leczyć zęby!

Chirurgia
Chirurgia

Nie tylko zęby mądrości....

Ekstrakcja zęba, nawet mlecznego nie należy do dużych przyjemności. Jednak czasami nie mamy innego wyboru. Wiemy, że ciężko zabezpieczyć się przed bólem po zabiegu, ale możecie być pewni, że w jego trakcie nie będziecie cierpieli. Nasi lekarze mają odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby rozprawić się z każdym „niechcianym” zębem.

Chirurgia stomatologiczna to również inne zabiegi oprócz ekstrakcji. Jeżeli macie jakikolwiek problem zapraszamy na konsultację. Jeżeli nie będziemy potrafili Wam pomóc skierujemy Was do specjalisty jakiego sami byśmy wybrali.

Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza

Plombowanie, borowanie zdrowe zęby.

Próchnica to problem chyba każdego z nas. Borowanie, plombowanie to hasła na dźwięk których cierpnie każdemu skóra. Nam także. Ale nieleczone zęby to punkt wyjścia do wielu chorób w tym chorób serca. Nie pozwólcie psuć się swoim zębom! Regularne wizyty kontrolne i wymiana wadliwych uzupełnień to najprostsza droga do zachowania zdrowego uśmiechu. Lecząc się w naszym Studio możecie być pewni, że nawet najmniejszy ubytek traktujemy poważnie. Ale nie zawsze chwytamy za wiertło. Czasami zabiegi profilaktyczne są równie skuteczne. Strach ma duże oczy, a nieleczone zęby duże „dziury”. Dlatego nie bójcie się do nas zajrzeć. Dobre znieczulenie sprawi, że wizyta u nas nie będzie taka straszna. A Wasze zęby będą szczęśliwe, że dostały estetyczną i funkcjonalną plombę.

Implanty
Implanty

Trzecie zęby nie wyrosną?

Utrata nawet pojedynczego zęba nie się za sobą szereg niekorzystnych konsekwencji w postaci przechylania się zębów czy obniżenia zwarcia i ścierania pozostałych zdrowych zębów. Tradycyjną metodą uzupełniania braków zębów jest wykonanie mostu opartego na zębach sąsiednich albo protezy ruchomej. Dla wielu pacjentów użytkowanie protezy ruchomej łączy się z dużym dyskomfortem psychicznym i w wielu wypadkach jest nie do zaakceptowania. Mosty to bardzo dobre uzupełnienia, które do złudzenia przypominają zęby naturalne, ale ich założenie wymaga oszlifowania z reguły zdrowych zębów sąsiednich. Alternatywą w takich przypadkach jest założenie implantów czyli sztucznych korzeni zębów. Na takich „korzeniach” lekarz może odbudować jeden albo więcej brakujących zębów. Zabieg implantacji nie jest bolesny a trwałość implantów jest taka sama jak własnych zębów.

W naszej klinice wykorzystujemy najnowocześniejsze, ale przede wszystkim bezpieczne metody leczenia. Dbamy o trwałość naszych prac oraz ich estetyczne wykonanie. Chociaż nie zawsze możemy zagwarantować powodzenie wszystkich zabiegów możecie być pewni, że nie zostawimy Was samych z problemem. Każdy zabieg chirurgiczny wiąże się z pewnym ryzykiem dlatego zanim cokolwiek zrobimy przedstawimy Wam wszystkie za i przeciw oraz zaproponujemy leczenie alternatywne. Wierzymy, że każdy problem da się rozwiązać. Prosimy tylko o odrobinę cierpliwości i zaufania.